top of page

Tracks & Trails

Public·35 members

Dinamo vs Voluntari în direct 22 decembrie 2023 Uită la TV

acum 5 zile — Dinamo București vs Oțelul Galați începe la ora 20:45 pe Stadionul Arcul de Triumf, în direct pe Digi Sport 2 și Prima Sport 2.

Ilfovenii au egalat din nou în minutul 80, prin atacul perfect al lui Adam Nemec. Dinamo a reușit să preia din nou conducerea, în minutul 87, prin lovitura de cap a lui Răzvan Patriche. Golul a fost inițial anulat pe motiv de ofsaid, însă după patru minute de analiză în camera VAR, reușita a fost validată. Ilfovenii au beneficiat de un penalty în prelungiri, însă Sigurjonsson a trimis incredibil pe lângă poartă. FINAL: FC Voluntari – Dinamo 2-3 Cele mai importante faze ale partidei pot fi urmărite VIDEO ONLINE AICI! Min. 90+11: Final de meci la Voluntari! Min. Min. 46: S-a reluat partida! Min. 45+2: Pauză la Voluntari! Min. 24: GOOOL DINAMO! „Câinii” reduc destul de repede din diferență! Costin lasă trimite foarte bine pentru Gregorio și acesta trimite în poarta ilfovenilor! Min. 19: GOOOL FC VOLUNTARI! Matricardi deschide scorul în fața „câinilor”, după un corner executat perfect de către Doru Andrei și o deviere cu capul a lui Adam Nemec. Min. 1: Homawoo îl faultează pe Rață și vede cartonașul galben. Min. 1: A început partida! Info: În tribunele arenei din Voluntari se află și Ioan Andone, Marius Niculae și Liviu Ganea. Pronostic Dinamo Bucuresti vs FC Voluntari - Liga 1Dinamo Bucuresti si FC Voluntari se intalnesc in etapa 11 din Liga 1, Vineri 27 Septembrie de la ora 20:30, pe stadionul din Stefan cel Mare din Bucuresti, meci transmis in direct de DIGI Sport 1. Dinamo Bucuresti - Noutati, forma actuala si echipa probabila Dinamo a pierdut etapa trecuta in deplasare la Astra Giurgiu cu scorul de 3-2, intr-un meci echilibrat in care un egal ar fi fost mult mai echitabil. In ultimul meci insa, Dinamo au intalnit UTA in cupa, meci castigat la Arad cu scorul de 1-3. In 10 etape, Dinamo a reusit sa obtina tot atatea puncte prin 3 victorii, 1 egal si 6 infrangeri. Dinamo a surprins pe toata lumea la inceputul acestui sezon, avand o prestatie extrem de proasta, lucru care se vede si pe golaverajul lor, avand 13 goluri marcate si 19 primite. Echipa probabila (4-2-3-1): Piscitelli - D. Ciobotariu, Klimavičius, M. FC Voluntari - Dinamo, Live, în etapa a 6-a din SuperligaMeciul dintre FC Voluntari și Dinamo s-a disputat sâmbătă seară, în cadrul etapei a șasea din Superliga, pe Stadionul „Anghel Iordănescu” și s-a încheiat cu victoria „câinilor”, scor 3-2. Ilfovenii au deschis scorul în minutul 19, prin Matricardi, dar „câinii” au restabilit rapid egalitatea, în minutul 24, prin reușita lui Gregorio. În partea secundă a jocului, Dinamo a intrat rapid în avantaj, în minutul 46, când Cristian Costin a înscris în poarta fostei sale echipe. 33: Șutul lui Ilie este deviat de Eșanu în bară, dar portarul lui Dinamo revine și reține. Min. 14: GOOOL FC VOLUNTARI! Fulop deschide scorul cu primul său gol pentru ilfoveni! VEZI VIDEO Min. 5: Rîmniceanu respinge șutul lui Sorescu de la distanță. Min. 1 – A început meciul! 19-07-2021 15:56 Echipele de start la Dinamo - FC Voluntari Dinamo: Eșanu – Sorescu(c), Giafer, Dudea, Filip – Răuță – Crețu, Bani Mustafa, Anton, A. Radu – Moldoveanu; Rezerve: Fara, Neicuțescu, Mihaiu, Măgureanu, Borcea, Stan, Diniță, Florescu, Pavel; Antrenor: Dario Bonetti FC Voluntari: Rîmniceanu – Miranda, Tamaș(c), Armaș, Vlad – Rață, Droppa – Ilie, L. Este permis accesul a 50 la sută din capacitatea stadionului Dinamo, conform protocolului sanitar încheiat de LPF cu Ministrul Sănătății. Cine transmite la TV partida Dinamo – FC Voluntari Partida Dinamo – Voluntari se joacă luni, 19 iulie, de la ora 20:30, pe stadionul din Groapă, în prima etapă din noul sezon din Liga 1 și este transmisă pe micile ecrane de posturile Digi Sport 1, Telekom Sport 1 și Look Plus. O mai puteți urmări și pe site-ul FANATIK. RO, în format LIVE VIDEO. Și luni, 19 iulie, continuă vremea caniculară, cu șanse reduse de precipitații iar la ora partidei sunt preconizate nu mai puțin de 32 de grade, obligatoriu urmând a exista câte o pauză de hidratare pe repriză pe care le va anunța arbitrul întâlnirii, Iulian Dima. 19-07-2021 17:35 Dinamo - FC Voluntari 3-2 (Sorescu 43, 58, 72 / Fulop 14, Rață 65). Sorescu aduce prima victorie a lui Bonetti Toate fazele importante pot fi văzute AICI Min. 90+7: Final de meci Min. 90+5: Contraatac 4 contra 1 al dinamoviștilor, dar Sorescu pasează greșit și ratează șansa de a închide meciul. Dinamo - FC Voluntari. Rămas bun, 2023! - Avancronică acum 7 ore — VS. Vineri, 22 decembrie 2023, ora 20:30. AFC HERMANNSTADT · FC CFR 1907 Partida va fi transmisă în direct de PRIMA Sport, DIGI Sport și ... 64: Dublă schimbare la Dinamo. Anton și Moldoveanu sunt înlocuiți de Mihaiu și Neicuțescu. Min. 58: GOOOL DINAMO! Sorescu recuperează o minge la jumătatea terenului, avansează nestingherit spre poarta adversă, șutează pe jos de la 20 de metri, iar balonul se scurge în plasă cu largul concurs al lui Rîmniceanu. 56: Moldoveanu reia frumos cu capul din 10 metri, dar Rîmniceanu reține fără probleme. Min. 43: GOOOL DINAMO! Contraatac în viteză al „câinilor”, finalizat de Sorescu cu un șut din 7-8 metri, după ce s-a distrat cu fundașii ilfoveni. Fulop, Lopes – Angelov; Rezerve: Lavin, Achim, Briceag, Costin, Tavares, Roșu, Bălan, Ion, Paraschiv; Antrenor: Liviu Ciobotariu Meciul Dinamo – Voluntari are loc luni, 19 iulie, cu începere de la ora 20:30, în prima etapă din noul sezon al Ligii 1. Va fi un meci foarte dificil pentru echipa din Șoseaua Ștefan cel Mare după perioada tumultoasă din ultima vreme. Unde se joacă meciul Dinamo – FC Voluntari Confruntarea Dinamo – Voluntari se dispută luni, 19 iulie, de la ora 20:30, pe stadionul din Șoseaua Ștefan cel Mare, în prima etapă din noul sezon de Liga 1. Dinamo are un nou antrenor, italianul Dario Bonetti luându-i locul cehului Dușan Uhrin, care nu a mai rezistat la situația foarte tensionată din ultima perioadă. Vor fi prezenți în tribune mulți suporteri ai câinilor, care vor putea intra pe stadion doar făcând dovada vaccinării complete sau a unui test negativ valabil 72 de ore. FCSB - FC Voluntari 0-0. Șoc pe Arena Națională, Andrei Nicolescu, întrebat direct despre bugetul lui Dinamo. Dinamo Bucuresti - FC Voluntari H2H If you want to check live score or game statistics click here: Dinamo Bucuresti vs FC Voluntari result Direct matches stats Dinamo Bucuresti FC Voluntari. All ...